BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Dažniausiai užduodami klausimai

K. Kokie asmenys gali būti apgyvendinti Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose?

A. Nesavarankiški ar iš dalies savarankiški senyvo amžiaus asmenys, kuriems būtina nuolatinė specialistų priežiūra ir suaugusieji asmenys, turintys proto negalią ir (ar) psichikos sutrikimų, dėl kurių jiems nustatytas 0–40 procentų darbingumo lygis.

 

K. Kokios paslaugos teikiamos Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose?

A. Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose teikiamos ilgalaikės socialinės globos, trumpalaikės socialinės globos, bendrosios praktikos slaugos ir kineziterapijos paslaugos. Organizuojamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos.

 

K. Kokie yra teikimų paslaugų įkainiai?

A. Socialinės globos paslaugų kaina nustatoma kiekvieniems metams,  rasite čia.

 

K. Kiek ilgai gali būti teikiamos trumpalaikės socialinės globos paslaugos Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose? 

A. Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose trumpalaikės socialinės globos paslaugos gali būti teikiamos iki 6 mėnesių per metus.

 

K. Kokie specialistai teikia paslaugas Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose?

A. Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose socialinės globos ir slaugos paslaugas teikia:

- socialiniai darbuotojai – turintys universitetinį išsilavinimą;

- bendrosios praktikos slaugytojai, turintys licenciją verstis slaugos praktika.

 

K. Ar Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose gali apsigyventi ir gauti socialinės globos paslaugas visų Lietuvos savivaldybių gyventojai?

A. Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose gali apsigyventi ir gauti socialinės globos paslaugas visų Lietuvos savivaldybių gyventojai.

 

K. Ką turėčiau daryti norėdamas apsigyventi Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose?

A. Asmenys, pageidaujantys apsigyventi Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose, turėtų kreiptis į socialinių paslaugų skyrių savivaldybėje, kurioje yra deklaravę gyvenamąją vietą ir pateikti prašymą socialinėms paslaugoms gauti.

 

K. Ar yra laisvų vietų Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose?

A. Informaciją apie laisvas vietas globos namuose galite sekti internetinėje neįgaliųjų reikalų departamento prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos svetainėje, nuoroda į svetainę https://www.ndt.lt/laisvos-vietos-socialines-globos-istaigose/

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-13