BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Dainomis nuskambėjo Oninės

Data

2019 07 26

Įvertinimas
3
67110866_722995968159267_484223825655889920_n.jpg

Dainomis nuskambėjo Oninės

Pačiame vasaros gražume dainomis nuskambėjo Oninės, dar kitaip vadinamos derliaus prinokimo švente kai baigiami patys sunkiausi ir didžiausi vasaros darbai bei galima džiaugtis tų darbų rezultatais. Rugių nekūlėme ir derliaus neėmėme, tačiau puoselėjant gražias tradicijas sveikinome varduvininkes Onas ir valgėme iš naujo derliaus iškeptą ruginę duoną.

Varduvininkams skirtoje šventėje koncertavo Jūrės kaimo kapela„Medlieva“. Savo nuoširdumu muzikantai suvirpino klausytojų širdis: visus linksmino liaudies dainomis, varduvininkėms skyrė muzikinį sveikinimą. Nuo pat pirmų armonikos akordų, kiekvieno širdyje užsidegė liepsnelė jaunystės ir šventinės nuotaikos. Šventės metu buvo ištarti patys gražiausi sveikinimai bei linkėjimai. Skambėjusios melodijos visus įtraukė į šventės sūkurį. Na, o pasibaigus renginiui visų laukė vaišės.

Parengė: Socialinio darbo padalinio užimtumo specialistė Alma Daubarienė