BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Edukacinis užsiėmimas „Kūčių tradicijos ir papročiai“

Data

2018 12 14

Įvertinimas
0
IMG_20181213_120303_resized_20181214_084651735.jpg

Edukacinis užsiėmimas kraštotyros muziejuje

 

Artėjant pačioms gražiausiosioms ir prasmingiausioms metų šventėms, Šv. Kalėdoms, specialiųjų socialinės globos ir grupinio gyvenimo namų gyventojai kartu su darbuotojais lankėsi edukaciniame užsiėmime „Kūčių tradicijos ir papročiai“, kuris vyko Marijampolės kraštotyros muziejuje. Šio užsiėmimo metu ne tik išgirdome apie Kūčių vakaro paruošiamuosius darbus, tradicinius ano meto patiekalus, bet ir patys galėjome pasidalinti savaisiais prisiminimais apie tą stebuklingą vakarą, savo šeimos tradicijas. Taip pat turėjome galimybę prisiliesti prie senųjų papročių, įvairių ateities spėjimų: traukėme šiaudus, į vandenį lašinome vašką ir bandėme nuspėti koks tas mūsų rytojus.

Tačiau smagiai praleidę laiką ir pažaidę, vieningai nusprendėme, kad jokie burtai, jokie ateities spėjimai neturi galios prieš užgimstančio Kūdikėlio Jėzaus Širdies ir Meilės mums, galią. Tad linkime visiems šias šventes pasitikti atviromis širdimis, pasitikėjimu, prasmingais darbais.

Parengė užimtumo specialistė Neringa Jankauskienė