>
2021-08-02

Gera būti kartu

Gera būti kartu

Šeima - mieliausias dalykas  mūsų gyvenimuose, todėl labai svarbu vertinti kiekvieną dieną, akimirką praleistą kartu, svarbu nepamiršti padėkoti, priminti koks esi svarbus ir kaip tave myliu. Kartais nereikia žodžių meilei ir jausmams išreikšti, užtenka pabuvimo kartu, apkabinimo, palaikymo už rankos, ar patylėjimo dviese. Praėjusieji metai ne tik į namelius, bet ir į mūsų gyvenimus atnešė daugybę iššūkių, visi judėjimo suvaržymai atskleidė kokia yra svarbi šeima, artimųjų bendravimas, kokie svarbūs ir laukiami susitikimai, vienas kito palaikymas.

Liepos 31-ąją globos namų gyventojai, jų šeimos nariai, artimieji ir globos namų darbuotojai susirinko į globos namų organizuojamą šventę „Gera būti kartu“, kuri prasidėjo Šv. Mišiomis Marijampolės Šv. Ark. Mykolo bazilikoje, iškilmingas Šv. Mišias aukojo Vyskupas Rimantas Norvilas. Šv. Mišių metu meldėmės už pandemijos laikotarpiu anapilin iškeliavusius mūsų globos namų gyventojus bei kitus bendruomenės narius.

Vakarėjant šventė persikėlė į erdvų globos namų kiemą, kur susirinkusiems nuobodžiauti išties nebuvo kada – šventės dalyvių laukė nuotaikingas koncertas, kurį dovanojo „Mamų ir dukrų kvartetas“ iš Šakių miesto, nuoširdžios globos namų artimųjų padėkos ir jaukus laikas su artimaisiais.

Parengė Socialinio darbo padalinio užimtumo specialistė Alma Daubarienė