BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Kalėdų eglutės įžiebimo šventė globos namuose

Data

2018 12 19

Įvertinimas
0
IMG_3501.JPG

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė globos namuose

 

Gruodžio 18 d. popietę Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose vyko vieno iš ryškiausių kalėdinio ciklo švenčių simbolio – kalėdų eglutės įžiebimas. Šventėje dalyvavo gyventojai ir visa globos namų bendruomenė su savo atžalomis, taip pat sulaukėme garbingų svečių ir iš miesto savivaldybės, tai socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas bei socialinių reikalų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė, kurie pasveikino gyventojus ir visą globos namų bendruomenę, linkėdami gražaus ir prasmingo švenčių laukimo.

Renginį pradėjo mažiausieji šventės dalyviai, Marijampolės vaikų darželio „Linelis“ auklėtiniai. Vaikučiai globos namų gyventojams ir visiems svečiams padovanojo ne tik kalėdinę programėlę, daug gražių dainų ir eilių, bet ir savo pačių rankutėmis sukurtus angelus.

Šventės metu giesmes giedojo globos namų gyventojai, darbuotojai ir jų vaikai.

Renginį vainikavo globos namų direktorės Vidutos Bačkierienės sveikinimas ir įspūdingos žaliaskarės įžiebimas. Kalėdinei eglei sutviskus netruko pasirodyti ir Kalėdų senelis, kurio visi vaikučiai taip laukė. Toliau šventė tęsėsi žaidimų ir muzikos sūkury, kur visi tiek maži, tiek dideli galėjo pajusti artėjančių švenčių nuotaiką.

 

Parengė užimtumo specialistė Neringa Jankauskienė