BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Marijampolės miesto mokyklų moksleiviai globos namų gyventojams bei darbuotojams dovanojo adventinį ses. Magdalenos kūrybos spektaklį „Aš esu, nes esi Tu!“

Data

2019 12 17

Įvertinimas
0
IMG-6994hhh.jpg

Esame dėkingi ir tuo pačiu džiaugiamės, kad gruodžio 16 d. įgyvendindami Marijampolės „Sūduvos“ gimnazijos mokinių inicijuotą akciją “Padovanok dalelę savęs“, kurios idėja sukurti gerumo, meilės stebuklą kartu, globos namų bendruomenę aplankė jungtinė įvairaus amžiaus moksleivių grupė susibūrusi iš įvairių Marijampolės miesto mokyklų. Moksleiviai globos namų gyventojams bei darbuotojams dovanojo adventinį ses. Magdalenos kūrybos spektaklį „Aš esu, nes esi Tu!“ taip sukurdami ypatingai jaukią aplinką mūsų namuose bei pakurstydami meilės liepsnelę širdyse. Jaunieji svečiai visus mus apdovanojo akcijos metu sukauptais rankų darbo atvirukais, saldumynais ir knygomis. Kiekvienas, popietėje dalyvavęs, gavo neįkainojamą dovaną – vaiko apkabinimą ir palaiminimą. Tariame AČIŪ!

Parengė: socialinio darbo padalinio socialinė darbuotoja Viktorija Žukauskienė