>
2021-03-16

Marijampolės specialieji socialinės globos namai paramos, skirtos kovai su Covid-19 (koronaviruso infekcija) lėšas panaudojo uždaro tipo germicidinei lempai įsigyti

Marijampolės specialieji socialinės globos namai paramos, skirtos kovai su Covid-19 (koronaviruso infekcija) lėšas panaudojo uždaro tipo germicidinei lempai įsigyti.

Tai vienas efektyviausių šiuolaikinių dezinfekcijos metodų, ypač kovojant su Covid -19 virusu, kad ir gyvenamosiose, ir kitos paskirties patalpose būtų užtikrinama  mikrobiologinė švara. Jos skleidžia 253,7 nm bangos ilgio ultravioletinius spindulius, kurių dėka pasiekiamas geriausias germicidinis efektas - negrąžinamai sunaikinamos bakterijos, virusai, pelėsiai, grybai ar bet kurie kiti mikroorganizmai. Ši lempa turi 99 proc. dezinfekuojantį nuo virusų ir bakterijų efektą.

Šios lempos efektyviai naudojamos ten, kur paslaugų kokybė ir personalo bei pacientų/klientų saugumas priklauso nuo mikrobiologinės švaros. Išskirtinis įrenginio veiksnys yra tai, kad uždaro tipo germicidinės lemposskirtos darbui patalpose, kuriose tuo metu yra žmonių ir naudojimas leidžia sumažinti užkrėtimo ore esančiais lašeliais riziką žmonių grupėse.

Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų bendruomenė nuoširdžiai dėkoja paramos teikėjams Romai Brazauskienei, Solveigai Brazauskaitei – Medinienei, Arūnui Žemaitaičiui, Teresei Zujevai, Astai Vaznienei, Daliai Volosenkienei, kurių dėka globos namai galėjo įsigyti brangų ir labai reikalingą veikloje prietaisą.