BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Rudenėlio šventė

Data

2017 10 23

Įvertinimas
3
DSC00405.jpg

„Rudenėlio“ šventė

Marijampolės specialiuose socialinės globos namuose spalio 20-ąją vyko tradicinė bendruomenės ir jos artimųjų, globėjų šventė. Renginys prasidėjo Šv. Mišiomis globos namų koplyčioje. Šv. Mišioms vadovavo Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius, kuris pasveikino visus susirinkusius ir pakvietė melstis už tuos „kurie vargsta ligų ir amžiaus naštos prispausti ir už tuos, kurie padeda, tarnauja, palengvina naštą...“

Po Šv. Mišių globos namuose skambėjo liaudškos dainos ir griežė Tautkaičių kaimo kapela ,,Sūduva“.

Direktorė Viduta Bačkierienė priminė, kad šie metai – jubiliejiniai, globos namų įsteigimo dešimtmetis. Ta proga buvo pagerbti Globos tarybos nariai – kan. Donatas Jasulaitis, kan.Deimantas Brogys, pavaduotoja socialiniam darbui Aušra Kupčinskienė.

Gyventojų ansamblis šventei buvo paruošęs keletą senovinių liaudies dainų.

Arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius pašventino vaišių stalą. Visi svečiai buvo pakviesti vaišintis tradiciniu šventės patiekalu – cepelinais.

Šventės metu padėkos žodžius tarė kun. Vytautas Užkuraitis ir kun. Ignas Plioraitis.

Vakaras užsitęsė jaukioje namų aplinkoje, bendraujant su artimaisiais, dalinantis prisiminimais.

Parengė užimtumo specialistė Loreta Valukonienė