BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Sakralinė susikaupimo valanda

Data

2017 10 11

Įvertinimas
1
DSC00214.JPG

SAKRALINĖ SUSIKAUPIMO VALANDA

Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose spalio 1- ąją buvo minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, Pasaulinė žmonių su negalia diena bei Tarptautinė muzikos diena. Marijampolės choras „Šešupė“ subūrė visus globos namų gyventojus, jų artimuosius, svečius ir darbuotojus Sakralinei susikaupimo valandai globos namų koplyčioje. Buvo aukojamos Šv. Mišios už pagyvenusius ir neįgalius žmones, kurioms vadovavo kunigas emeritas Juan Delninkaitis. Prieš Šv. Mišias, jų metu ir po jų buvo atlikta 11 giesmių - G. Šukio „Sveika, Karaliene“, V. Vainikaičio „Pasigailėk, Viešpatie, pasaulio“, L. Abariaus „Glorija“, S. Andriuškevičiaus „Palaimintas Viešpats“, Č. Sasnausko „Marija, Marija“ ir kitos. Kunigas emeritas Ingnas Plioraitis dėkojo choristams marijampolietės poetės Česlovos Jakštytės žodžiais:                                                                                 

Akordų angelas štai suplakė sparnais –

Slaptingą skrynią vėl staiga pravėrė;

Ir padvelkė žiedais jausmų gležnais,

Ir mūsų širdys lyg nektarą gėrė...

Užimtumo specialistė Loreta Valukonienė pasveikino visus susirinkusius minėtų švenčių proga, dėkojo senjorams už jų gyvenimo išmintį, gerumą ir kantrybę, palinkėjo geros sveikatos, nuoširdžios artimųjų meilės ir paramos.

 

Parengė užimtumo specialistė Loreta Valukonienė