BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Šv. Kūčios globos namuose

Data

2018 12 28

Įvertinimas
0
IMG-e850fe1ba12428140bc8d973d5b9e440-V.jpg

Šv. Kūčios globos namuose

Kaip ir kiekvienais metais Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose vyko iškilminga Šv. Kūčių vakarienė. Šventiškai pasipuošusi, su pakilia nuotaika ir džiaugsmu širdyse globos namų bendruomenė, kaip viena didelė šeima, rinkosi į Šventų Kūčių vakarą bendrai vakarienei ir maldai. Šį išskirtinį vakarą globos namų darbuotojai ir gyventojai sulaukė svečių – J.E. Vilkaviškio vyskupo Rimanto Norvilos, generalvikaro monsin. teol. lic. Gintauto Kuliešiaus, kanclerio Lino Baltrušaičio. Vyskupas Rimantas Norvila pasveikino visus susirinkusius, palaimino šventinį stalą. Lauždami ir dalindami kalėdaitį gyventojai, darbuotojai ir svečiai vieni kitiems linkėjo kuo stipresnės sveikatos, Dievo palaimintų metų, kad užgimstantis Kūdikėlis Jėzus atneštų ramybę bei sutarimą.

Šventės metu savo kūrybos eilėraštį mums padovanojo gyventoja Laureta. Globos namų direktorė V. Bačkierienė pasveikinimo mūsų gyventoją kunigą Vladą Luzgauską su gražiu jubiliejumi, linkėdama daug sveikatos, šviesių džiugių dienų, neblėstančio optimizmo. Direktorė dėkojo ir mūsų garbingiems svečiams už nuolatinį rūpestį.

Šios kelios valandos praleistos drauge suteikia stiprybės ir vienybės jausmą bei sustiprina globos namų gyventojų tikėjimą, jog ir jie yra mylimi, svarbūs ir nepamiršti.

 

Parengė užimtumo specialistė Neringa Jankauskienė