BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Tarptautinė neįgaliųjų diena

Data

2019 12 04

Įvertinimas
1
20191204_123101.jpg

Tarptautinė neįgaliųjų diena

Gruodžio 3 d. dieną dalyvavome Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje vykusiame renginyje „Esame drauge" skirtame paminėti Tarptautinę neįgaliųjų dieną. Į renginį susirinko savivaldybės neįgaliųjų organizacijų nariai, jų globėjai, šeimos nariai bei svečiai. Buvo pasakyta daug gražių žodžių, pasidžiaugta kasdieniu bendravimu su neįgaliųjų organizacijų nariais, jų kūrybiškumu, linkėta sveikatos ir stiprybės, įteikti mero padėkos raštai už aktyvumą, iniciatyvą, savanorišką darbą, meninę, kultūrinę ir sportinę saviraišką.

Po sveikinimų klausėmės grupė „Pavėlavę“ koncerto. Muzika, dainos ir nuoširdumas – kas gali geriau praskaidrinti kasdienybę, padėti užmiršti ligas ir negalias, sujungti bendrai dainai. Tarptautinės neįgaliųjų dienos renginyje veikė žmonių su negalia kūrybinių darbų parodėlės, smagią nuotaiką kūrė Kauno teatro „Mimas“ aktorius, buvo galima įsiamžinti momentinėse veidrodinėse fotografijose, susipažinti su bibliotekoje veikiančiomis ekspozicijomis.

Parengė: Socialinio darbo padalinio užimtumo specialistė Alma Daubarienė