BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena!

Data

2020 10 02

Įvertinimas
3
20201001_151128.jpg

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

„Kiekvienas žmogus – istorija. Tereikia rasti raktą, kaip ją atrakinti. “

K. Stažytė

Spalio 1 – ąją,  minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, pasaulyje pradėta minėti siekiant atkreipti dėmesį į vyresnio amžiaus žmonių poreikius ir problemas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą, kovoti su stereotipais, kurie trukdo mūsų tėvams ir seneliams gerai jaustis visuomeninėje, darbinėje ar kitoje veikloje.

Ši diena skirta mūsų visų sąmoningumo didinimui: kad neužsimerktume vyresnių žmonių sunkumams, kad neišstumtume senjorų iš viešosios erdvės, nepropaguotume vien tik jaunystės kulto, kad sudarytume sąlygas vyresniems visapusiškai dalyvauti visuomenės gyvenime.

Šią dieną, globos namų bendruomenė susirinko popietei maloniai pasišnekučiuoti ir praleisti laiką prie arbatos puodelio. Drąsiai imkimės to, ko dar nespėjome padaryti, kas galbūt liko mūsų mintyse....  Džiaukimės gyvenimu – nors metai bėga, bet širdis amžinai jauna!..

 

Parengė Socialinio darbo padalinio socialinė darbuotoja Lina Rudzevičienė