BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Tarptautinė žmonių su negalia diena „Aš ir Tu - tai MES!“

Data

2018 12 06

Įvertinimas
0
IMG_20181204_161845_resized_20181210_043536070.jpg

Grupinio gyvenimo namų bendruomenė aktyviai paminėjo Tarptautinę žmonių su negalia dieną

 

Grupinio gyvenimo namų bendruomenė Tarptautinę žmonių su negalia dieną jungėsi prie gausaus susirinkusiųjų būrio J. Basanavičiaus aikštėje siekdami prisidėti prie socialinės akcijos „Aš ir Tu - tai MES!“, kuri vykdoma visoje Lietuvoje ir Europoje tuo pačiu laiku. Drauge sukūrėme „gyvą“ simbolį „Neįgalusis“. Socialinės akcijos tikslas – mažinti atskirtį tarp negalios paliestų bei nepaliestų žmonių, didinti bendruomeniškumą, skatinti toleranciją neįgaliųjų, jų artimųjų, ugdyti, formuoti objektyvią visuomenės nuomonę apie neįgaliuosius, jų artimuosius, globėjus, skatinti tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, vykdyti bendradarbiavimą tarp įvairių bendruomenės atstovų, inicijuoti akcijos tęstinumą. Kiek vėliau iš J. Basanavičiaus aikštės keliavome į Kultūros centą mėgautis V. Šiškausko koncertu, kurį  neįgaliesiems Tarptautinės Neįgaliųjų dienos proga dovanojo Marijampolės savivaldybės administracija

Gruodžio 4-ąją Grupinio gyvenimo namų bendruomenė keliavo į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą, kur jau 24 – tus metus vyko tradicinė Tarptautinės žmonių su negalia dienos paminėjimo šventė „Dainuok, širdie, gyvenimą“, skirta Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos 100-mečiui. Žiūrėjome operetę „Vienos kraujas“, tai teatro bendruomenės dovana žmonių su negalia delegacijoms iš visos Lietuvos.

Lietuvos Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis sveikindamas neįgaliuosius ir visus esančius šalia jų, linkėjo ir toliau išlikti tokia pat puikiai organizuota ir daug bendra apjungiančia bendruomene.

 

 

Parengė socialinė darbuotoja Viktorija Žukauskienė