BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Žolinės - Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų atlaidai Pažėruose

Data

2019 08 16

Įvertinimas
0
11.jpg

Žolinės - Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų atlaidai Pažėruose

Rugpjūčio 15 d. šventėme Žolinės - Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų atlaidus. Švč. Mergelė Marija yra visų tikinčiųjų užtarėja, mūsų dangiškoji Motina. Todėl Jos Ėmimo į dangų iškilmėje Pažėrų (Kauno r.). Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje meldėme, kad Ji mus lydėtų žemiškos kelionės takais, padėtų vykdyti Dievo valią ir melstų už mus.

Prie bažnyčios vartų  tikinčiuosius su šypsena sutiko ir šventiškai nuteikė klebonas Kazimieras Skučas. Atlaiduose jautėsi pakili nuotaika, nes čia susitinka giminės, artimieji ir savo buvimą kartu įprasmina bendra malda. Šventės metu galėjome pasivažinėti Pažėrų parapijos klebono Kazimiero Skučo gamintomis brikomis, ausis ir sielas džiugino tautiškų dainų skambesys, liaudiškos muzikos garsai. Saulėtą popietę sugrįžome pakylėtomis sielomis, dainuojančiomis širdimis.

Parengė socialinio darbo padalinio užimtumo specialistė Alma Daubarienė