BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Paslaugos

Marijampolės specialieji socialinės globos namai laukia motyvuotų savanorių

 

Marijampolės specialieji socialinės globos namai laukia motyvuotų savanorių, kurie galėtų skirti savo laiką, įgūdžius, žinias!

Kviečiame visus, kurie gali skirti savo brangų laiką Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų gyventojų gerovei užtikrinti. Paprastas pabuvimas ir bendravimas prie arbatos puodelio mūsų gyventojams gali suteikti daug nuoširdžių ir laimingų šypsenų, todėl kiekvieno Jūsų praleistas laikas būtų prasmingas ir labai reikalingas. Taip pat siūlome prisidėti prie senelių užimtumo planavimo, aktyvaus laisvalaikio, kultūrinės veiklos įgyvendinimo, Jūsų idėjos mums yra labai svarbios!

Savanorystė Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose – tai ne tik pilietinė pareiga, tai puiki galimybė atskleisti, realizuoti save, įgauti naudingos, pozityvios patirties, o visų svarbiausia – suteikti pagalbą mūsų namų gyventojams.

Skatiname savanorystę šioje srityje, nes senyvo amžiaus žmonės yra lengvai pažeidžiama socialinė grupė, kuriai labai reikia visuomenės dėmesio ir pagalbos. Tikimės, kad skleisdami savanorystės idėją šioje srityje pagerinsime ne tik senelių, kurie gyvena globos namuose dienas, bet ir paskatinsime visuomenę kreipti didesnį dėmesį į senyvo amžiaus žmones.

Taigi, jei sugalvojote savanoriauti mūsų įstaigoje, maloniai kviečiame atvykti į Bažnyčios g. 23A, Marijampolė, kreiptis į atsakingą asmenį Liną Rudzevičienę el. paštu: [email protected]   arba tel.: (8 343) 69 283.

Savanorystė – tai pagalba savo artimui. Tai vertingas, ne veltui praleistas laikas, neįkainojamas žmogiškas patyrimas.

Marijampolės specialiuose socialinės globos namuose savanorių veiklos organizavimą reglamentuoja Savanoriškos veiklos organizavimo tvarka. /uploads/msgn/documents/files/Savanori%C5%A1ko%20darbo%20org%20tvarka.pdf

Laukiame Jūsų!

Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų Lazdyno grupinio gyvenimo namų ir Pušyno grupinio gyvenimo namų padaliniuose (toliau – globos namai), įdiegta  EQUASS kokybės sistema.

2022 sausio 3 d. globos namams suteiktas EQUASS Assurance sertifikatas, kuris nurodo, kad globos namuose teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės globos paslaugos atitinka aukščiausius šių paslaugų kokybei keliamus reikalavimus Europos lygmeniu.

Globos namams EQUASS Assurance kokybės sertifikatas suteiktas 3 metų laikotarpiui, kurio metu globos namai privalo kiekvienais metais teikti pažangos ataskaitas apie veiklos efektyvumą ir plėtrą. Tai įsipareigojimas įgalinantis globos namus siekti nuolatinio socialinių paslaugų kokybės gerinimo ir paslaugų gavėjų gyvenimo kokybės užtikrinimo. Globos namai ir toliau atliks socialinių paslaugų kokybės vertinimą, paslaugų gavėjų, jų artimųjų, socialinių partnerių, darbuotojų, finansuotojų apklausas, lygins rezultatus, priims sprendimus dėl pokyčių vykdymo. Socialinių paslaugų kokybės progresą vertins ir stebėseną vykdys EQUASS apdovanojimų komitetas, tarptautinis įvairių Europos socialinio sektoriaus suinteresuotųjų šalių konsorciumas.

Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų EQUASS Assurance 2018 diegimo planas

EQUASS 2018 diegimo rekomendacijos

EQUASS 2018 įstaigos įsivertinimas dėl atitikimo kokybės sistemos atitikimo (pakartotinis)

EQUASS 2018 vidaus audito ataskaita

EQUASS Assurance diegimo plano papildymas po vidaus audito įstaigoje atlikimo

Įsivertinimas dėl atitikimo EQUASS 2018 kokybės sistemos reikalavimams 

EQUASS Assurance audito ataskaita

Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų 2020 m. veiklos plano įgyvendinimo ataskaita

Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų partneriai

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-07