BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Projektas

                                        

 

NEĮGALIŲJŲ IR SENYVO AMŽIAUS ASMENŲ INTEGRACIJA Į VISUOMENĘ

 

 

Marijampolės specialieji socialinės globos namai  su Europos socialinio fondo agentūra 2020 m. liepos 9 d. pasirašė Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0293 „Neįgaliųjų ir senyvo amžiaus asmenų integracija į visuomenę“ sutartį Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0293. Įgyvendinant šį projektą, siekiama išplėtoti sociokultūrinių paslaugų teikimą ir didinti jų prieinamumą socialinę atskirtį patiriantiems Marijampolės miesto gyventojams. Projekto metu organizuojamos užimtumo pažintinės veiklos (18 programų, 538 val.) Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose, taip pat tikslinės grupės atstovams organizuojamos edukacinės išvykos (7), pažintinės ekskursijos (3), paskaitos sveikatinimo tema (5), garso terapijos užsiėmimai (12), jogos užsiėmimai (22), 480 val. Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centre „Židinys“. Projekto veiklose dalyvauja socialinę atskirtį patiriantys senyvo amžiaus ir neįgalūs asmenys, gyvenantys Marijampolės mieste. Projekto veiklose dalyvaus 130 tikslinės grupės asmenų, iš kurių 71 negalią turintis asmuo ir 16 savanorių.

Projekto vykdytojas yra Marijampolės specialieji socialinės globos namai kartu su partneriais Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centru „Židinys“, Marijampolės „Zonta“ klubu ir Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos klubu. Projekto įgyvendinimo trukmė 2,5 metų. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų bei Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-21