BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Atvelykio renginys „Rieda margučiai“

Data

2021 04 16

Įvertinimas
0
1.jpg

Atvelykio renginys „Rieda margučiai“

 

Balandžio 10 dieną Bendruomeniniuose vaikų globos namuose vyko atvelykio pramoga „Rieda margučiai“, kurios metu globos namų ugdytiniai, kartu su socialinio darbuotojo padėjėja A. Pauliukoniene, bei praktiką atliekančia socialinio darbo studente Edita Kuralavičiene surengė margučių ridenimo varžytuves.

Prieš varžytuves studentė Edita Kuralavičienė papasakojo jaunuoliams apie margučių ridenimo tradicijas, varžytuvių taisykles, pasidalino patarimais, kaip ridenti margučius, kad nugalėtum savo priešininkus.

Vaikai noriai dalyvavo varžybose, išbandė įvairius ridenimo būdus, džiaugėsi, juokavo, stengėsi laimėti. Buvo daug gerų emocijų, truputis nusivylimo, draugų palaikymo ir pašmaikštavimų.

Po ridenimo nulupti ir supjaustyti margučiai  virto skaniu užkandžiu prie arbatos.

Dalyvaudami tokiuose renginiuose jaunuoliai ne tik puoselėja tradicijas, sužino lietuvių papročius, bet ir mokosi bendravimo, bendradarbiavimo, tvirtėja emociniai ryšiai, bendros džiugios emocijos gerina mikroklimatą.