BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


GERA BŪTI KARTU

Data

2022 09 09

Įvertinimas
0
pagrindinė.jpg

Nenurašykite, dar per anksti mus nurašyti,

mes norime dainas dainuot, eiles rašyti,

mes norime mylėti, džiaugtis meile.

Mes turime metus, kaip turtą, laimę.

Na ir kas, kad garbanos sniegais banguoja

Širdis gyvenimą dainuoja.

(Vaclovas Matažinskas)

 

Rugsėjo 10-ąją globos namų paslaugų gavėjai, jų šeimos nariai, artimieji ir darbuotojai susirinko į globos namuose  organizuojamą, jau tradicija tampančią, šventę ,, Gera būti kartu“. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Marijampolės Šv. Ark. Mykolo bazilikoje, iškilmingas mišias aukojo kunigas Giedrius Bakūnas MIC. Po Šv. Mišių persikėlėme į jaukų globos namų kiemą.

„Vienas gražiausių jausmų pasaulyje, kai apkabini savo mylimą žmogų, o jis apkabina tave dar stipriau, kai apkabinkime vieni kitus, palaikome už rankos, tuomet ir pajuntame tą pilnatvę kartu“, šiais žodžiais globos namų užimtumo specialistė Alma pradėjo šventę.

Sveikinimo žodį tarė globos namų direktorė Viduta Bačkierienė, kuri pasidžiaugė visų bendryste, nuoširdžiu bendravimu, bei bendru siekiu užtikrinti orią senatvę paslaugų gavėjams. Direktorė padėkojo gerb. kun. Mindaugui Smetoniui už materialiąją paramą globos namams, globos namų darbuotojoms: Vilijai Mikalonienei už ilgametį darbą, nepriekaištingą pareigų atlikimą bei nuoširdų rūpinimąsi globos namų paslaugų gavėjais, Rimutei Žalnierukynienei už profesionalų darbą, dėmesingumą globos namų paslaugų gavėjams bei iniciatyvumą ir Almai Daubarienei už kūrybingumą organizuojant ir vykdant užimtumo veiklas bei empatiškumą globos namų paslaugų gavėjams.

Šventės metu nuotaikingą koncertą dovanojo Daukšių vokalinis ansamblis ,,Dovija“.  Po muzikinės dovanos padėkos žodį tarė paslaugų gavėjų artimieji.

Svečiai, šventės metu, galėjo apžiūrėti globos namuose gyvenančių senjorų darbelių parodą ir nuotraukose užfiksuotas akimirkas, pasivaišinti jau tradicija tapusiu šventės patiekalu  - cepelinais.

 

 

Parengė: Socialinio darbo padalinio socialinio darbo vadybininkė Laima Uleckienė