BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Gimtadienis Pušyno grupinio gyvenimo namuose

Data

2022 03 04

Įvertinimas
1
20220304_104655.jpg

Gimtadienis Pušyno grupinio gyvenimo namuose

 

                      Kovo 4 dieną Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų Pušyno grupinio gyvenimo namų padalinys atšventė vienerių metų gimtadienį. Tai smagi šventė ir gyventojams ir darbuotojams, kurios visi laukė ir labai jai ruošėsi. Grupinio gyvenimo namų gyventojai ir darbuotojai surengė smagius muzikinius pasirodymus, kuriuos atliekant prisijungė ir visi svečiai. Renginyje skambėjo dainos ir liejosi poezijos eilės. Šventėje netrūko nei sveikinimų, nei geros nuotaikos.

                      Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų direktorė Viduta Bačkierienė, sveikindama Pušyno grupinio gyvenimo namų padalinio gyventojus ir darbuotojus pasidžiaugė per šiuos metus nuveiktais darbais, stiprėjančia bendruomene.

                      Prie sveikinimų prisijungė Marijampolės savivaldybės tarybos narys Alvydas Kirkliauskas, „Zonta“ klubo prezidentė Neda Juodienė, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos Marijampolės padalinio „Viltis“ vadovė Marija Ražinskienė, Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų globos tarybos narė Reda Jenulevičė ir Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų Lazdyno grupinio gyvenimo namų padalinio visos bendruomenės sveikinimus perdavė socialinė darbuotoja Silvija Vidūnaitė.

  Parengė: Pušyno grupinio gyvenimo namų socialinė darbuotoja Samanta Novogrodskienė.