BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Išvyka į sakralinių giesmių susibūrimą

Data

2021 06 11

Įvertinimas
0
20210610_162311.jpg

Išvyka į sakralinių giesmių susibūrimą

                      Birželio mėn. 10 d. Skemų socialinės globos namai organizavo IV Lietuvos socialinės globos namų giedojimo susibūrimą „Giesmių pynė – Marijai“, kuris vyko Rokiškio rajono Obelių parapijos Šv. Onos bažnyčioje. Į tradicija tapusį ir ketvirtus metus organizuojamą susibūrimą susirenka socialinės globos namų iš visos Lietuvos giedotojų grupės. Šio susibūrimo tikslas yra tradiciškai suburti socialinės globos namų gyventojus ir darbuotojus į bendrą maldą – sakralinių giesmių giedojimą, skirtą Švč. Marijos pagarbinimui.

                      Šiais metais, pasiruošę giesmę „Dangaus karaliene, Marija meili“ vyko ir Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų Grupinio gyvenimo namų padalinio giedotojų grupė. Renginys paliko neišdildomų įspūdžių grupinio gyvenimo namų gyventojams. Renginį pradėjo Vilijos Radvilės ir Kornelijos Petkutės duetas, nustebinęs įspūdingomis giesmėmis. Po globos namų kolektyvų pasirodymų dalyvavome Šv. Mišiose, kurias aukojo kun. L. Nedveckas. Po Agapės turėjome galimybę sudalyvauti ekskursijoje į Skemų koplyčią.

                      Šios ekskursijos metu aplankėme ne tik Rokiškio miestą, Skemų kaimelį, bet ir Anykčių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčią. Tai aukščiausia bažnyčia Lietuvoje.