BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


„MALDA IR PAGARBA:15 METŲ KARTU“

Data

2022 05 25

Įvertinimas
4
IMG-f5341d593fb081d5cc20023d74022573-V.jpg

„MALDA IR PAGARBA:15 METŲ KARTU“

2007 metais susikūrusi įstaiga penkiolikos metų sukaktį pasitinka išaugusi, sukaupusi daug vertingos patirties bei džiaugdamasi nuveiktais darbais.

Gegužės 25 d. didelis būrys svečių, atstovų iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kunigų, atstovų iš Jonavos, Marijampolės, Kalvarjos, Vilkaviškio, Kauno savivaldybių, kolegų, partnertių, rėmėjų, darbuotojų ir gyventojų atvyko į šventinį Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų 15 metų veiklos sukakties renginį.

Iškilminga šventė prasidėjo Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo bazilikoje Šv. Mišiomis, kurias aukojo J. E. Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila, giesmes ir šventinį koncertą dovanojo operos solistas Liudas Mikalauskas.

Po Šv. Mišių renginio dalyviai persikėlė į globos namų kiemelį, kur laukė vaišės, skambėjo sveikinimai, saksafono muzika atliekama Kęsto Vievesio.

Globos namų direktorė Viduta Bačkierienė, įstaigai vadovaujanti nuo pat įsikūrimo, pasidžiaugė nuveiktais darbais, išsiplėtusia veikla, pasiekimais, pasidalino ateities planais. Dėkojo kunigams, darbuotojams, partneriams ir rėmėjams, savivaldyvių atstovams ir visiems atvykusiems į šventę.  Šventę vainikavo 15-ojo gimtadienio tortas.

Dėkojame rėmėjams.

Parengė: Socialinio darbo padalinio užimtumo specialistė Alma Daubarienė

https://www.facebook.com/Marijampol%C4%97s-specialieji-socialin%C4%97s-globos-namai-104066554694808/