BDAR
Close

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Mokslinė - praktinė konferencija "Socialinio darbo patirtys ir pokyčiai: Kalba Marijampolės regionas"

Data

2022 10 14

Įvertinimas
0
20221013_100541.jpg

 

Pasaulinės socialinio darbo 30 -  mečio dienos proga surengta konferencija Mokslinės - praktinės konferencijos "Socialinio darbo patirtys ir pokyčiai: Kalba Marijampolės  regionas", kurią organizavo Marijampolės specialieji socialinės globos namai, MSSGN klubas. Konferencijos partneriai Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuvos socialinių darbuotojų asociacija.

Sveikinimo žodį tarė Marijampolės miesto savivaldybės meras Povilas Isoda. Ir seimo narė Vaida Giraitytė – Juškevičienė.

Konferencijos tikslas: Įvertinti socialinių paslaugų kokybės pokyčių reikšmę Marijampolės regione, ieškoti socialinės globos ir savivaldybių gerinimo galimybių, naujų darbo metodų, inovatyvių idėjų.

Konferencijos metu buvo analizuotos socialinės iniciatyvos, kilusios iš noro padaryti ką nors gero drauge, pagal Šv. Vincentą Paulietį. Socialinio darbo metodai su grupe ir jo taikymo galimybės praktikoje. Profesiniai vaidmenys kuriantys socialinio darbo kokybės kultūrą, socialinių paslaugų kokybės pokyčiai Lietuvoje. Paslaugų gavėjų patirtys, savarankiškumo ir integracijos galimybės įdiegus Equass kokybės sistemą. Naujos kartos socialinio darbo kompetencijos – sėkmingos profesinės karjeros garantas. Delfinų asistuojama terapija : nuo pasaulinės praktikos iki mokslų pagrįstų įrodymų. Socialinių paslaugų kultūrą keičiančios patirtys, 365 dienos su socialiniu darbu. Ilgalaikės priežiūros paslaugos, galimybės ir išūkiai paslaugų gavėjų namuose ir globos įstaigose. Jaunuolių palydėjimas: iššūkiai ir perspektyvos. Kaniterapijos taikymas socialiniame darbe.

Dėkojame pranešėjams už  pranešimus, kurie sudomino visus konferencijos dalyvius. Taip pat nuoširdi padėka visiems socialiniams partneriams, kurie konferencijos metu pristatė savo darbų parodas.

Socialinio darbo padalinio socialinė darbuotoja Dovilė Tumelienė