BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Pasidalinkime savo širdies gerumu ir suteikime vilties kitam

Data

2021 12 31

Įvertinimas
1
20211228_141048.jpg

Pasidalinkime savo širdies gerumu ir suteikime vilties kitam

Gruodžio 28 d. Globos namų kieme - Žiemos miestelyje praūžė renginys, kuris vyko gerumo iniciatyva. "Dalinamės, nes rūpi". Renginys buvo skirtas negalios paliestai Akvilei, norėjome prisidėti prie jos gerovės, svajonių išsipildymo. Todėl tą dieną buvo galima įsigyti gyventojų ir darbuotojų rankomis pagamintų įvairų rankdarbių, saldumynų. Visos už pardavimus surinktos lėšos bus skiriamos negalios paliestai, gyvenimą mylinčiai marijampolietei Akvilei.

Renginio metu grožėjomės mūsų kolektyvo sukurtu Žiemos miesteliu, bendravome, vaišinomės karšta arbata, ragavome lauke gaminto troškinio, šildėme vienas kitą šypsenomis, gražiu žodžiu.  :)

Svečiuose buvo Vilkaviškio vysk. dekanato dekanas Kan. D. Brogys. Socialiniai partneriai: Vilkaviškio vyskupija, Marijampolės Rotary klubas, Žaliakalnio poliklinika, Rimanto Stankevičiaus progimnazija, Marijampolės savivaldybės Paramos skyrius, Zonta klubas. Savo dainomis  apie žiemą pakėlė nuotaiką Rimanto Stankevičiaus progimnazijos 2 klasės mokinės ir vienuolė Daiva giedodama giesmes apie Dievą. Renginio metu buvo surinkta 470 eurų suma.

 

Parengė Socialinio darbo padalinio socialinė darbuotoja Dovilė Tumelienė