BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


„Pyragų diena“

Data

2022 11 07

Įvertinimas
0
20221104_111720.jpg

Penktadienį, lapkričio 4 d. globos namų paslaugų gavėjai ir darbuotojai susirinko dalyvauti TV3 inicijuotoje akcijoje “Pyragų diena”.  „Pyragų dieną“ dalinamės savo dėmesiu ir dosnumu bei padedame sunkiai sergantiems vaikams pildyti svarbiausią jų norą – būti sveikiems, įsilieti į bendruomenes ir gerai jaustis šalia mūsų visų. Pasidalinome ne tik pyrago gabalėliu – pasidalinome gerumu su mažaisiais „Išsipildymo akcijos“ herojais ir skleiskime žinią, kad kuo daugiau žmonių prisidėtų prie šios šviesios iniciatyvos, šildančios mūsų širdis tamsiausiu metų laiku. Prisijungdami prie „Pyragų dienos“ – kepėme, skanavome ir svarbiausia dalinomės gerumu! 

Paslaugų gavėjai ir darbuotojai aukojo “Išsipildymo akcijai” pinigėlius ir vaišinosi vieni kitų iškeptais pyragais. Viso paaukota 380 Eur.

 

Parengė Socialinio darbo padalinio socialinė darbuotoja Lina Rudzevičienė