BDAR
gdpr

Šiame tinklalapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklalapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų kaip ši svetainė yra naudojama. 


Šiaurietiško ėjimo žygis “Pašešupio keliais”

Data

2021 08 02

Įvertinimas
0
IMG_8175.jpg

Šiaurietiško ėjimo žygis “Pašešupio keliais”

 

Globos namų bendruomenė turėjo galimybę išmėginti Suomijoje atsiradusį ir greitai Lietuvoje populiarėjantį šiaurietišką ėjimą. Tokio ėjimo metu naudojamos specialiai tam sukurtos lazdos. Pasitelkiant jas, ėjimo metu intensyviai dirba ne tik kojos, bet ir viršutinė kūno dalis. Kadangi apkraunama iki 90 procentų kūno raumenų, mažesnė apkrova tenka raumenis. Todėl šis metodas puikiai tinka bet kurio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.

Prieš pradedant žygį, dalyviai buvo supažindinti su šiaurietiško ėjimo technika, kurią išdėstė šiaurietiško ėjimo instruktorė. Žygiavome vaizdingais ir menkai pramintais pašešupio takais. Čia tvyro ramybė, supa natūrali, nesukultūrinta aplinka, atsipalaidavome nuo kasdieninio gyvenimo. Viso žygio metu lydėjo puiki nuotaika.