>

Savanorystė

Marijampolės specialieji socialinės globos namai laukia motyvuotų savanorių

 

Marijampolės specialieji socialinės globos namai laukia motyvuotų savanorių, kurie galėtų skirti savo laiką, įgūdžius, žinias!

Kviečiame visus, kurie gali skirti savo brangų laiką Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų gyventojų gerovei užtikrinti. Paprastas pabuvimas ir bendravimas prie arbatos puodelio mūsų gyventojams gali suteikti daug nuoširdžių ir laimingų šypsenų, todėl kiekvieno Jūsų praleistas laikas būtų prasmingas ir labai reikalingas. Taip pat siūlome prisidėti prie senelių užimtumo planavimo, aktyvaus laisvalaikio, kultūrinės veiklos įgyvendinimo, Jūsų idėjos mums yra labai svarbios!

Savanorystė Marijampolės specialiuosiuose socialinės globos namuose – tai ne tik pilietinė pareiga, tai puiki galimybė atskleisti, realizuoti save, įgauti naudingos, pozityvios patirties, o visų svarbiausia – suteikti pagalbą mūsų namų gyventojams.

Skatiname savanorystę šioje srityje, nes senyvo amžiaus žmonės yra lengvai pažeidžiama socialinė grupė, kuriai labai reikia visuomenės dėmesio ir pagalbos. Tikimės, kad skleisdami savanorystės idėją šioje srityje pagerinsime ne tik senelių, kurie gyvena globos namuose dienas, bet ir paskatinsime visuomenę kreipti didesnį dėmesį į senyvo amžiaus žmones.

Taigi, jei sugalvojote savanoriauti mūsų įstaigoje, maloniai kviečiame atvykti į Bažnyčios g. 23A, Marijampolė, kreiptis į atsakingą asmenį Liną Rudzevičienę el. paštu: [email protected]   arba tel.: 8 615 19913

Savanorystė – tai pagalba savo artimui. Tai vertingas, ne veltui praleistas laikas, neįkainojamas žmogiškas patyrimas.

Marijampolės specialiuose socialinės globos namuose savanorių veiklos organizavimą reglamentuoja Savanoriškos veiklos organizavimo tvarka. /uploads/msgn/documents/files/Savanori%C5%A1ko%20darbo%20org%20tvarka.pdf

Laukiame Jūsų!

Atnaujinimo data: 2024-04-04